Co oznacza kłucie żołądka i wymioty?

Witam serdecznie. Od kilku dni mam mdłości. Nie wymiotuje ani nic z tych rzeczy alenczuje jakbym miał zaraz to zrobić. Kiedy o tym nie myśle, nie mam czasu na to, mdłości ustają ale gdy tylko mam chwile dla siebie zaraz to wraca. Jem raczej normalnie, nie wiele tłuszczów, zwykle obiady, śniadania, kolacje. Po zjedzeniu odczuwam mdłości. Nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło ... Jest to pewnego rodzaju odczucie jakby mój żołądek „nie pracował”. Potem odbija mi się dość mocno kilka razy i jest lepiej.

Lek. Michał Lenard

Mogą to być objawy niestrawności. Sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci wykonanie podstawowych badań i w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!