Co jest powodem bólu głowy u osoby korej TK nic nie wskazała?

Witam mam pytanie od jakiegos czasu boli mnie głowa z przerwami mialam zapalenie zatok ale ze strachu ze to cos powaznejszego zrobilam rezonans lecz bez kontrastu w opisie nie mialam zadnych wkazan ze mam jakies zmiany tylko cechy hiperostazy czołowej ale glowa po tygodniu spokoju znow zaczyna bolec bylym u psychologa bo myslalam ze to na tle nerwowym ale narazie nic mi nie przepisala usg jamy brzusznej w porzadku morfologia w przadku ginekologicznie ok czy moze mnie bolec glowa od hiperostazy

Dzień Dobry Pani,

Proponuję skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na konsultację neurologiczną, celem zdiagnozowania.

Z pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com