Jakie efekty może dawać atak paniki?

Witam. Wczoraj miałam niepokojący epizod. Mianowicie- leżąc i oglądając tv okolo nagle dostalam uderzenie goraca do głowy ( nie pierwszy raz) zrobilo mi sie czarno przed oczami. Ale pojawił sie straszny atak paniki, ze za chwile moze mi sie cos stac, zaczęło kolatac mi serce i bolec lewa ręka. Uczuciu paniki towarzyszyło tez dziwne naplywanie goraca i jakby uczycia dretwienia w klatce piersiowej. Strach orzed tym, ze to cos powaznego byl na tyle silny, ze pojechalam do lekarza. Po badaniach wykluczony dolegliwosci somatyczne. Nie mialam ostanio jakis stresów, czy mino to jest to mozliwe aby bylo to na tle nerwowym? Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że wskazana byłaby dla Pani kontrolna konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com