Ataki paniki, uczucie pustki, strach i zaburzenia rzeczywistości

Witam, od kilku lat drecza mnie powtarzajace sie ataki paniki, uczucie pustki, beznadziei, samotnosci9. Miewam momenty, kiedy boje sie doslownie wszystkiego. Od roku jestem w zwiazku i tylko to zdaje sie trzymac mnie jako tak w kupie, jednak od pewnego czasu miewam jakies zaburzenia rzeczywistosci. Wszystko zdaje sie nierealne, jakbym byla gdzies z boku i ogladala serial,nawet do konca nie wiem jak to opisac. Przeraza mnie to, ale nie wiem co robic. Mam 21 lat.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę udać się do lekarza psychiatry i opowiedzieć mu o swoich objawach.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie osobiście skonsultuje się Pani zarówno z psychologiem, jak i lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!