Uczucie pustki, płaczliwość i smutek

Witam. Często czuje, że muszę iść do łazienki się wypłakać, myślę o moich problemach i towarzyszy mi przy tym pustka, którą odczuwam cały czas. Często bez powodu płaczę np. przy smutnych piosenkach od razu mam łzy w oczach. Raz czuję, że muszę być silna a po paru minutach zaczynam płakać. Co mi dolega? Mam to od bardzo dawna. Nie chcę czuć tej pustki bo przez nią czuję się jak bym w ogóle nie żyła. Miewam momenty, że czuję się dobrze ale tylko przez chwilę. Potem wszystko wraca. Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odpowiedzieć na Pani pytanie, rozpoznać sytuację i udzielić pełnowartościowej pomocy bez osobistego kontaktu, zebrania większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Witam,

zachęcam Panią do skonsultowania się z psychologiem. Pomogłoby to Pani przyjrzeć się swojemu życiu, reakcjom – z czego wynika smutek, o którym Pani wspomina, czym jest ta pustka. Praca ze specjalistą pomoże odkryć, co może Pani zrobić, by żyć w sposób bardziej Panią satysfakcjonujący. By wyrwać się z tego smutku, odnaleźć radość i być może ważny cel, na którym warto się skupić, do którego mogłaby Pani dążyć.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html