Uczucie smutki i pustki

mam 23 lata, jestem bardzo smutna osoba, nie chce mi sie z nikim gadać, czuje pustkę. Jestem bardzo zakompleksiona, ponieważ czesto ludzie uwazali, ze gadam o pierdołach. Co mam zrobic. nie mam zadnych zainteresowa,, nie chce mi sie nawet muzyki sluchac.

Witam. Bardzo dobrze, że zauważa Pani problem. Objawy o których Pani pisze mogą wskazywać na depresje. Proponuje w najbliższym czasie zgłosić się do psychologa w celu podjęcia terapii.

Bardzo zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą, opisane przez Panią uczucie pustki może być objawem depresji, czyli bardzo poważnej choroby. Jeśli to nie depresja, to psychoterapeuta także pomoże w odnalezieniu poczucia własnej wartości i radości życia. Pozdrawiam!