Unikanie ludzi, pustka i brak energii po rozstaniu z chłopakiem

Na I roku bylo wspaniale. Bylam radosna,mila, pomocna .pod koniec roku mialam chlopaka z tej samej grupy,po kilku tygodniach zerwalam. obawialam sie czy dam rade,czy go chce.Obawialam sie rodzicow i innych osob co pomysla wiec nie mowilam,potem codziennie myslalam, co bedzie jak wroce na uczelnie.no i Nie moge sie tam odnalec,przestalam pamietac kim bylam.silne leki unikam ludzi,uczelni,czuje pustke,brak energii, mam leki.ale najgorsze nie wiem kim jestem , nie mam wrazliwosci.czy ona wroci?

Trochę niepokojące są opisane przez Panią objawy, proszę się zgłosić do psychoterapeuty/psychologa celem diagnostyki i terapii.