Podejrzenie depresji przy rozkojarzeniu i zdenerwowaniu

Witam,podejrzewam u siebie problemy psychiczne opisze objawy. ciągle jestem zdenerwowany i rozkojarzony wszystko jest mi obojętne często gdy z kimś rozmawiam odbiegam myślami i nic nie orientuje często jestem strasznie zamyślony myśli przeważnie są straszne czasami z trudem powstrzymuje łzy nie mam ochoty na nic, nic mnie nie cieszy nawet kupno wymarzonego motocykla z nikim nie chce mi się spotykać przez co izoluje się od wszystkich moich znajomych ciągnie to się 5 miesięcy czy to depresja?

Witam,

zachęcam Pana do konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą w celu sprawdzenia, na czym polega problem. A jeśli będzie taka potrzeba - podjęcia terapii. Praca ze specjalistą może pomóc Panu w odkryciu źródła problemu, a także zaplanowania działań w celu zbliżenia Pana do osiągnięcia upragnionych życiowych celów.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html