Jak radzić sobie ze strachem i uczuciem pustki?

Witam, od pewnego czasu męczy mnie dziwne uczucie jakby zaraz miało się coś stać albo jakby coś ważnego mi odebrano czy czegoś by mi brakowało, czuję taki głęboki smutek i strach a czasami pustkę, źle śpię, boję się sama nie wiem czego, czuję się samotna , nie wiem co mam robić, to mnie dobija, to uczucie jest takie dziwne i przygnębiające,,, chce mi się płakać i boję się czasami że kiedyś coś sobie zrobię, ponadto mam w głowie różne myśli których nie chcę a one nie chcą mi wyjść z głowy, to jest okropne co to może być? Proszę pomóżcie mi

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zostawać w tym i z tym sama, skorzystać z osobistej konsultacji w Poradni zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i ewentualnego leczenia (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Z przesłaniem dla Pani tylko radosnego nastroju,
irena.mielnik.madej@gmail.com