Czy pustka w głowie to efekt odstawienia alkoholu?

Od jakiegoś czasu mam dziwne myśli w głowie tak jakbym o czyms myślała ale jednak mam pustkę. Dziwnie się z tym czuję, w dodatku rozmawiam jakby sama ze sobą w myślach żeby sobie to wszystko wytłumaczyć dlaczego tak jest. Niedawno zazylam jakis dopalacz bardzo prawdopodobne ze to od tego jeszcze niedawno rowniez naduzywalam alkoholu ale przestalam czy to tez moze byc od tego? Kompletnie nie wiem co robic. A nie mam komu o tym powiedziec bo pomysla ze mnie pogielo . Czekam na odpowiedz

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry. Podobne zaburzenia mogą być efektem nadużywania substancji psychoaktywnych, mogą jednak wskazywać na poważniejsze choroby. Konieczna jest szczegółowa diagnostyka, a w razie czego podjęcie konkretnego leczenia..

Witam Panią. Dopalacze nadal niosą wiele zagadek ponieważ nie wiadomo jak zmieszane tam substancje wpływają na układ nerwowy poszczególnych osób, które po nie sięgają. Tak więc objawy tzw. wytwórcze są możliwe. Ważne jest też czy sięgnięciu po dopalacze towarzyszyło picie alkoholu, który jest kolejnym środkiem psychoaktywnym. Z pewnością warto skorzystać z wizyty u specjalisty jakim jest lekarz psychiatra. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/