Co jest powodem bólu podbrzusza u osoby 9 miesięcy po porodzie?

Witam Jestem 9 miesięcy po porodzie i od kilku dni mam mocne bóle podbrzusza. Nie karmię od 4 miesięcy, mam śladowe ilości pokarmu w piersiach, gdyż nie mogę się go pozbyć. Nie przyjmuje żadnych leków. Co mam zrobić? Czekam na wizytę do ginekologa.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonać przed wizytą test ciążowy. Jeżeli wynik będzie ujemny, to konieczne będzie osobiste zbadanie Pani przez lekarza w celu ustalenia przyczyny bólu. Pozdrawiam!