Brak miesiączki 6 miesięcy po porodzie

witam, urodziłam córcię siódmego lipca. Karmię ją piersią. Przyznam szczerze że nie byłam się jeszcze przebadać po porodzie ale mija już sześć miesięcy a ja nadal nie mam miesiączki. Test ciążowy wskawzywał dwu krotnie że nie jestem w ciąży ale nie wiem co się dzieje.Proszę o poradę. Z góry dziękuję

Witam
podczas karmienia piersią podwyższony jest poziom prolaktyny, która może skutecznie blokować cykl menstruacyjny.
Wizyta kontrolna po połogu jest wskazana.
pozdrawiam