Co jest powodem bolu podczas aktu seksu?

Witam, mam problem podczas uprawiania stosunku. To nowość dla mnie i mojego partnera, podejmowaliśmy już kilka prób każde zakończone bez sukcesu. Bardzo mnie ten akt bolał i nie dawałam rady, zawsze kończyło się płaczem z bólu. Ostatnio jednak coś się przełamało i udało się wprowadzić penisa do pochwy. Problem polega na tym, że jesteśmy w tym zieloni. Mnie to nadal boli (ale nie tak jak wcześniej, jest to znośny ból), a mój partner nie czuję aż takiej przyjemności jaką powinien. Czy to jest normalne? Czy to wymaga po prostu wyćwiczenia? Jeszcze jedna sprawa, kiedy penis jest tak w połowie w pochwie, czuć takie jakby zwężenie i takie "pyknięcie"... Czy to normalne? Co jest w tym miejscu, że jest takie zwężone? Dziękuję za wszelaką pomoc.

Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego lub specjalisty. Może Pan mieć stulejkę i przez to zwężony napletek, co może być powodem zgłaszanych przez Pana dolegliwości w momencie przechodzenie przez pochwę gdy zawężony napletek przechodzi za żołądź. Leczenie stulejki jest chirurgiczne. Można wykonać obrzezanie całkowite, częściowe lub plastykę napletka. Na pewno nie będzie Pan już odczuwał bólu.