Czy taki objaw podczas masturbacji jest normą?

Witam, w czasie masturbacji gdy penis sie powieksza mam problem z zsuwaniem skory z zoledzi.. Musze chwilę przeczekac az zmieknie i znowu da sie zsuwac.. Przewaznie szybko dochodzi wtedy do wytrysku.. Co mozna z tym zrobic
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

z problemem tym należy udać się do urologa. Trudności ze ściąganiem skóry z żołędzi penisa najprawdopodobniej związane są ze stulejką. Schorzenie to polega na zwężeniu ujścia napletka, w wyniku czego utrudnione jest lub czasem nawet niemożliwe odsłonięcie żołędzi.

Stulejkę należy leczyć, gdyż doprowadzić ona może do dolegliwości bólowych, dyskomfortu oraz problemów ze wzwodem. Ponadto z jej powodu dochodzić może do częstych stanów zapalnych, gdyż stulejka utrudnia utrzymanie prawidłowej higieny okolic intymnych.

Najskuteczniejszą formą leczenia stulejki jest zabieg chirurgiczny, nazywany plastyką napletka. Nie jest on skomplikowany, a gojenie rany trwa około miesiąca.

Szczegółowe informacje na temat tego schorzenia wyświetlą się po kliknięciu w link: https://portal.abczdrowie.pl/stulejka.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty