Co robić z tymi dolegliwościami w obrębie członka?

Dzień dobry .Mam 47lat i mam nietypowy problem do tej pory wszystko było ok ale od pewnego czasu gdy chcemy kochać się z żoną i i już jestem w stanie gotowości to jak chcem zdjąć skórkę z penisa do jakoś nie chce schodzić a jak ściągnę to boli później jest ok ale potem ta skórka znów najdzie i jak chcem wysunąć do końca penisa to boli bo zaczynam unikać seksu a żona zaczyna coś podejrzewać proszę o rade
MĘŻCZYZNA, 47 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

radzimy udać się do gabinetu urologicznego. Problem ze ściąganiem skórki z penisa może oznaczać stulejkę. Jest to schorzenie męskie (wrodzone lub nabyte), które objawia się zwężeniem ujścia napletka, w wyniku czego odsłonięcie żołędzi penisa jest niemożliwe bądź utrudnione.

Skoro wcześniej nie odczuwał Pan podobnych dolegliwości, to stulejka jest nabyta. Przyczyną mogły być nieprawidłowe nawyki higieniczne, urazy, stany zapalne czy choroby skóry.

Leczenie stulejki to najczęściej postępowanie chirurgiczne. Zabieg nie trwa długo, bo zaledwie godzinę i może być przeprowadzony zarówno w znieczuleniu ogólnym, jak i miejscowym. Nie jest on skomplikowany i wykazuje niskie ryzyko powikłań.

Odpowiedzi ekspertów na podobne pytania znajdzie Pan po zapoznaniu się z poniższymi linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/problem-ze-sciaganiem-skorki-z-penisa, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-sciagnac-skorke-z-penisa-i-czy-to-boli, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-mam-problem-ze-sciagnieciem-skory-z-penisa.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty