Co jest powodem bólu pośladków u 36-latki?

Witam.Dwa dni temu obudziłam się z bólem na końcu zagłębienia pośladków. Bol promieniuje na prawy posladek od strony zaglebienia. Dziś poczułam zgrubienie na końcu zagłębienia posladkow. Po zażyciu nimesilu bol mija

Lek. Tomasz Budlewski

a czy ból ustępuje w nocy? sądzę ze może być konieczna wizyta u reumatologa, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.