Co jest powodem bólu ręki uniemożliwiającego spanie na boku?
Mam pytanie do lekarza, mam problem z prawa nerka od czestych infekcji zostala na niej blizna ktora widac na usg, kiedy leze na prawej Strone czuje ból oraz ucisk, trudno mi w nocy spac na prawym bought, Co to moze wskazywac?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis może wskazywać na przyczyne która mieści się w ręce lub np w kręgosłupie szyjnym , proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć