Ból w prawym boku i drętwienie nogi

Witam. Od kilku dni boli mnie w prawym boku ( okolica nerki). Bol jest na przemian. Do tego czasami drentwieje mi noga takze prawa. A gdy leze w nocy na lozku nie dobrze mi jest i bierze mnie na wymioty. A pytanie mam takie : czy sa jakies leki na to ? Nie chceza bardzo isc do lekarza bo jestem pracocholikiem.

Piotr Pilarski

Mimo wszystko sugeruję wizytę u lekarza. Mogą to być objawy zwyrodnienia stawów kręgosłupa.

Pozdrawiam.