Co jest powodem bólu w klatce piersiowej i jak sobie z nim poradzić?

Dzień dobry Mam od dłuższego czasu bole w klatce piersiowej nad lewa piersią. Czuję taki ucisk. Pojawia sie bol przy pochylaniu i pow wysilku fizycznym. Bol nasila sie gdy leze na lewym boku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć