Co jest powodem bólu żeber po śmiechu?

Witam. Co mi się stało? Wczoraj z chłopakiem wygłupialiśmy się i dosyć długo i mocno się śmiałam. Nagle zabolało mnie tak jakby ostatnie zebro na dole..przez jakiś czas przy oddychaniu. Teraz boli mnie gdy dotykam,oraz bolą mnie plecy na dole. Co to może być? Pękło mi żebro? Czy naciągnęłam jakiś mięsień ? Co mam zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedZiec sadze se bardziej naciągnięcie mięśnia