Co jest powodem bólu w mostku i klatce piersiowej?

Witam, wczoraj wieczorem jak kładłem się do łóżka zabolało mnie w mostku - dokładnie na środku. Wcześniej kilkukrotnie pobolewała mnie klatka piersiowa więc lekarz rodzinny stwierdził, że to pewnie zapalenie mięśni międzyżebrowych lub chrząstek i dał mi maść p.zapalną. Smaruje się nią od tygodnia i bóle rozlane w różnych miejscach klatki minęły. A wczoraj dość mocno zabolało mnie w środku klatki na środku. Dziś od rana boli mnie w środku klatki piersiowej przy podniesieniu każdej rzeczy nawet torby ok 5kg czy podnoszeniu ręki. Proszę o pomoc co to może być, echo serca miałem robione 2 miesiące temu podobno ok. Lekko mi drżą ręce i ogólnie mam wrażenie braku siły. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie
Można coś więcej powiedzieć