Jak leczyć uczucie kłucia w mostku przy głębokim oddychaniu?

Uczucie kłucia w mostku przy głębokim oddychaniu, rozciąganiu i napinaniu mięśni klatki piersiowej, również przy pochylaniu się. Wcześniej takie dolegliwości również miewałem ale w różnych miejscach - czasem mostek, czasem lewa część klatki, prawa część klatki. Bałem się że to może być serce, ale chyba nie zabolałoby to po prawej stronie? Mam 23 lata, 183 cm wzrostu, 110 kg, jestem na diecie i regularnie trenuję by zejść z wagi? Sytuacja występuje raz na jakiś czas, trwa przez 1-2 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć