Co jest powodem bólu żeber podczas stania?

Witam. Od juz jakiegos roku miewam bole pod prawym zebrem. Ostatnio czesciej. Bol towarzyszy mi najczesciej przy dlugim staniu czy chodzeniu jezeli usiade, poloze sie bol ustepuje. Bol potrafi byc bardzo silny ale jak usiade powoli ustepuje. Nie moge znalezc odpowiedzi na te pytanie, a jestem teraz obecnie w Anglii i bede w Polsce dopiero za dwa miesiace. Bardzo prosze o podopowiedz co to moze byc. Dodam ze mam 22 lata. Pozdrawiam, Mariusz

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele od problemów wątroby do kręgosłupa itp , proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć