Co jest powodem braku efektu po zastosowaniu botoksu?

Witam. 4 dni temu miał Podoba botoks w "lwią zmarszcze" jednak nie mam żadnego efektu. Był to moj 4 zabieg w ta okolice, drugi taz u tego samego lekarza. Przy wcześniejszych podaniach czułam "mrowienie" po 2 dniach i efekt miałam Namacalny nie krzywi sie

4 dni to zbyt krótko, aby ocenić efekt działania toksyny. Proszę po 10-14 dniach od zabiegu udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który robił zabieg; w razie obecności asymetrii lub niepełnego działania można rozważyć korektę.