Co jest powodem braku miesiączki u 33-latki 3 miesiące po porodzie?

Witam mam 31 lat i od ponad 3 miesięcy nie mam miesiączki rok temu urodziłam synka ostatnio miesiączkę miałam 13 października 2017 r. Test wykazał że nie jestem w ciąży, a brzuch mnie boli jak bym miała miesiaczkie i piersi również i są obrzmiałe brałam luteine ale nadal nie mam miesiączki, czy to możliwe że test kłamał czy to może być c poważnego w przeszłości również miałam nie regularne krwawienia proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa