Co jest przyczyną braku okresu u 39-latki?

Dzień dobry. Mam 39 lat. Miesiaczkowalam 6 styczna 2017 r. Zbliżenie 27 stycznia. Nie miesiaczkowalam po tym okresie. Wykonałam 2 testy ciążowe w połowie lutego.wizyta i ginekologa tydz.temu : janik lewy 27x20 prawy 18x15 Endometrium 9mmm Otrzymałam duphastum i 5 dni zażywania nie przywrócono miesiączki. Czy jestem w ciąży? Badanie usg dopochw.Nie wykazało ciąży. Martwi mnie brak miesiączki. Czy to ciąża? Jaki ma wpływ ww. Lek naciszę i dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do lekarza ginekologa