Co jest powodem czerwonego zabarwienia spermy?

Witam, mam taki problem, moja sperma nie jest do końca biała, tak jakby lekko czerwonobrązowa. Jak to robię, po chwili członek robi się tak jakby miękki. Czy to może być jakiś problem? Czy przyczyną może być młody wiek? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Każde przebarwienie spermy wymaga obserwacji i konsultacji urologicznej. Szczególnym typem przebarwienia jest podbarwienie krwią. Jest to zawsze objaw bardzo niepokojący i wymaga pilnej wizyty u specjalisty. Przyczyn takiego stanu jest wiele, od zapalenia w obrębie układu rozrodczego po raka jądra.

W przypadku problemu z umówieniem wizyty w poradni urologicznej proponuję udać się bezpośrednio na ostry dyżur urologiczny.

Pozdrawiam