Co jest powodem dużej nadwrażliwości penisa?

Przez 2 ostatnie dni po raz pierwszy udawalo mi sie sciagac calkowicie skore z napletka. Mam 22 lata, wczesniej caly czas wstrzymywalem sie z ta czynnoscia ze wzgledu na bardzo silna nadwrazliwosc zoledzi oraz ciasna skore. Bylo ciezko, lecz dwa dni pod rzad sie udawalo, pojawil sie jednak kolejny problem - zalupek. Skora nie chciala z powrotem wrocic na napletek, balem sie, ze moze dojsc do niedokrwienia, wiec kilka minut sila sprowadzilem ja do poprzedniego stanu. Zaobserwowalem tez, ze tuz za napletkiem pojawila sie mala faldka skory, jakby pozostalosc po zalupku. Dzisiaj rano obudzilo mnie swedzene czesci glowki napletka, jak sie okazalo, najprawdopodobniej skora zza napletka, wrocila na swoje miejsce. Ten obreb skory tuz przy glowce napletka stal sie bardzo wysuszony i ogromnie nawrazliwy, probowalem go nawilzac, lac na niego oliwke, lecz niewiele to dalo. Mam wiec pytanie, czy jest sens rozciagac skore i walczyc ze stulejka naturalnymi sposobami, czy nie ma wiekszych szans, by zostala ona wyleczona? Nie mam zamiaru poddawac sie zabiegowi operacyjnemu, blokada mentalna nawet na mysl dotkniecia napletka z powodu nadwrazliwosci jest tak duza, ze jestem w stanie poswiecic sie i nie byc w stanie odbyc stosunku seksualnego do konca zycia, jesli nie bedzie to mozliwe.

Po zabiegu operacyjnym usunięcia napletka skóra żołędzia przyzwyczaja się do dotyku. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu więc nic Pan nie czuje. Gojenie po zabiegu trwa do miesiąca i będzie Pan mógł się cieszyć do końca życia mogąc normalnie współżyć.