Jak uwrażliwić żołądź penisa?

Witam Serdecznie, W wieku 18 lat w 2010 roku przebylem operacje czesciowego obrzezania. Niestety, moi rodzice zwlekali z ta operacja od 2002 roku ( pierwsza diagnoza) i i przez to napletek zrosl sie z zoledzi koniecznie bylo usuniecie wezidelka. Teraz podczas seksu, mam ograniczone odczuwanie bodzcow. Zastanawiam sie, czy jest mozliwe, aby z pozostalosci napletka ,,wyciagac'' wezidelko aby napletek znow chociaz byl na czesci zoledzi by znow ja uwrazliwic. Ewentualnie, jak uwrazliwic zoladz?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena przez lekarza urologa, sadze ze obecnie leczenie operacyjne moze