Co jest powodem kulek i śluzu w kale u noworodka?

Witam, w czwartek urodzil mi sie synek. Cesarka, karmimy mlekiem modyfikowanym ze względów przyjmowanych leków. Bardzo niepokoi mnie wygląd kupki mojego dziecka. Smułke zrobil normalnie w pierwszej dobie 3 razy. W kolejnych dniach kupka przybrala wyglad kuleczek roznej wielkosci. Cos jak serek wiejski. Kolor jasnozolty. Są bardzo miekkie i latwo sie rozcierają. W odchodach widoczny jest sluz. Synek co noc ma kolki , czasem w dzień. Ciezko przychodzi mu robienie kupki. Nie był nigdy karmiony mlekiem matki. Prosze o szybką odpowiedź. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry i ocena po bezpośrednim badaniu dziecka