Co jest powodem mało regularnych miesiączek u osoby szczupłej?

Witam, Proszę o pomoc w interpretacji wyników i wskazówki co do dalszych kierunków działań. Mam 29 lat, jestem osobą szczupłą, powodem badań jest poszukiwanie przyczyny mało regularnych miesiączek. Nieprawidłowości pojawiły się: testosteron - 0,542 ng/ml D3 - 16,1 ng/ml Wyniki pozostałych badań: morfologii, żelaza, prolaktyny (21 d.c.), TSH, FT 3 i 4, krzywej insulinowej są w normie.

Lek. Michał Lenard

Wyniki musi ocenić lekarz zlecający te badania uwzględniając Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!