Co jest powodem nawrotów anginy?

Witam, ostatnio miałam już drugą anginę w ciągu 1,5 miesiąca. Tzn nie mam pewności czy to była angina, bo nie bolało mnie gardło, miałam tylko białe naloty i lekko powiększone migdały, gorączka ok 38,5 stopnia, do tego kaszel i katar. Brałam przez 5 dni antybiotyk Dalacin c, co 8 godzin. Skończyłam go brać a w gardle nadal widzę takie małe białe kropki oraz jakby biały nalot z krypty migdałka. Do tego ciągle jeszcze mam katar i pokasłuję. Co to może być? Naczytałam się wielu rzeczy w internecie i teraz boję się co to takiego. Bardzo prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć