Co jest powodem nieregularnych miesiączek u osoby starającej się o dziecko?

Witam.Mam 26 lat i nieregularne miesiaczki dokładnie co 2 miesiace od roku(nigdy nie stosowałam tabletek antykonc.) staramy się również z Męzem o pierwsze dziecko od 3 mies i zadnych rezultaton,kolezanka mówila mi ze gdy ona miala nieregularnosc Ginekolog przepisal jej własnie tabletki anty na regulacje,Czy to jedyne rozwiazanie,jak to wpłynie na staranie sie o dziecko pozniej martwie sie

Szanowna Pani, proszę zwrócić się do ginekologa, celem przeprowadzenia diagnostyki. Regulację cyklu można przeprowadzić przy pomocy innych leków nie będących antykoncepcyjnymi.