Co jest powodem niestrawionych resztek w kale?

Dzień dobry, mam 22 lata, prawdopodobnie mam IBS. Ostatnio jednak przydarzyła mi się niemiła sytuacja. Mianowicie, po zjedzeniu grejpfruta, na drugi dzień pojawił się luźny stolec z jego niestrawionymi resztkami. Później zjadłem gulasz z papryką, na drugi dzień w kale pojawiły się niestrawione resztki skórki z papryki. Od tego czasu pobolewał mnie brzuch. W 3 dzień dostałem wodnistej biegunki (byłem w łazience 10 razy w ciągu godziny). Po zażyciu Nifuroksazydu biegunka przeszła. Aktualnie jest 4 dzień, ale nadal żołądek pobolewa (uczucie dyskomfortu, pełności). Naciągało mnie również na wymioty, ale ich nie było. Czy to może być trzustka czy raczej jakieś zatrucie/wirus? 2 tygodnie temu oddawałem krew i wszystkie badania były w porządku. Dodatkowo zrobiłem badanie moczu (również 2 tygodnie wcześniej) alt/asat z krwi - wszystko ok. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć