Co jest powodem nudności i wymiotów dwa dni po zabawie sylwestrowej?

Kilka dni temu w noc sylwestrową spożyłam znaczną ilość alkoholu, następnego dnia na wieczór dopadły mnie wymioty i bóle głowy, poszłam spać, a o 4 rano obudziłam się z powodu nudności i znów wymiotowałam, tego samego dnia, koło 10 rano jak wstałam czułam się znacznie lepiej, ale zaczęły się silne, naprawdę bardzo mocne bóle głowy, które trwają już drugi dzień, występują na szczycie głowy, ponadto dzisiejszego ranka miałam skrzepy krwi w nosie, i to liczne. Jaki może być powód tego bólu? Zaznaczę, że biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini dopiero przez 4 dni, ponieważ przez ostatnie trzy miesiące przyjmowałam Vibin, ale zbyt duża dawka hormonu powodowała u mnie bóle jajników. Czy to może mieć na to wpływ? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie wiem do jakiego lekarza mogłabym się z taką sytuacja skierować, i czy w ogóle to robić bo powody mogą być błahe

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie