Co jest powodem nudności u osoby która nie jest w ciąży?

Witam mam problem 4mies temu urodzilam dziecko a ja mam objawy ciazy bol piersi nudnisc robilam testy i nic nie wyszlo zabezpueczamy sie z mezem bo jak narazie nichce nastepnego dziecka i boje sie zeby to nie byli chyba ze to strach ze zajde taj szybko i zariuje

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje udac się do lekarza rodzinnego