Dlaczego seks kojarzy mi się tylko z ciążą?

Dlaczego sex kojarzy mi sie tylko z ciaza urodzilam 2 dzieci nie chce kochac sie z mezem bo boje sie i ciagle o tym mysle ze zajde w ciaze mimo ze mam spirale od kilku miesiecy i jeszcze uzywamy prezerwatyw myslac ciagle o ciazy mam brak ochoty i ciezko mi sie podniecic

Dzień dobry!

Rzeczywiście jest tak, że większość Pani dorosłego życia (jeśli zgodnie z informacją w pytaniu ma Pani 22 lata) była Pani w okresie ciąży lub połogu. Stąd mogło zrodzić się takie skojarzenie.
Zachęcam do osobistej konsultacji z psychologiem-seksuologiem.

Pozdrawiam!