Co jest powodem osłabienia, obrzęku nóg i zażółcenia oczu po operacji resekcji guza wątroby?

Dzien dobry, 2,5 roku temu mialam operacje : resekcje duzego guza Fnh (13cm) watroby. Po operacji odżywialam sie normalnie,jednak nie pilam alkoholu. 2 miesoace temu, po antybiotykoterapi zaczelam czuc bardzo duze oslabienie,puchna mi nogi, w kaciki oczu zażołcily mi sie,skoro rowniez zrobila sie bardziej zolta,mam zolty stolec,wzdecia,zaparcia. Od 2msc leze w lozku,bardzo szybko sie mecze. Jednak wyniki alat,aspat,bilirubina,fostfaza alkaiczna,Ob,morfologia,ggtp i Usg jamybrusznej mam w normie. Co zatem jest przyczyna mojego stanu? Juz nie wiem co dalej robic

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie. to że badania lab są w normie - zależy kiedy były wykonywane - w jakich objawach? i czy np są w normie ale przy gornej granicy itp itd.