Co jest powodem płaczu i kręcenia głową po szczepieniu na pneumokoki?

Moje dziecko nerwowo kręci głową jakby kowala nie zawsze się przy tym śmieje ale wygląda to dziwnie Zaczęło się tydzień po szczepieniu na pneumokoki które bardzo ciężko przeszła. Płacz krzyk nie do uspokojenia a wcześniej nie płakała prawie wcale...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć