Co jest powodem pojawienia sie jasno czerwonej plamki na żołędzi?

Witam, od 13 dni mam problem z moim penisem a dokładniej z żołędziem. Chodzi o to ze pojawiła się jasno czerwona plamka małych rozmiarów. Nigdy nie uprawiałem seksu a penisa myje codzinnie (kostką mydła). Zadaje to pytanie tutaj bo wtydze się pójść z tym do lekarza a w szczególnosci do rodziców. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i ocena zmian i Ew wtedy określenie wskazań do wizyty u urologa bądź dermatologa