Co jest powodem skurczy mięśni w rękach i nogach?

Witam, od kilku dni mam skurcze mięśni w rękach oraz w nogach powyżej kolan w obydwóch nogach. Ponadto puchną mi stopy. Miałam robione badania krwi, magnez, potas, sód, wapń, witaminę B i wszystkie wyszły w normie. Od miesiąca biorę Glukophage XR 500mg. Miałam robione badanie EMG, które wyszło dobrze bez żadnych zmian, RTG kręgosłupa szyjnego. Od czego mogą być te skurcze?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczna wizyta u ortopedy oraz neurologa i badanie w kierunku być polineuropatii np cukrzycowej