Co jest powodem strachu dziecka przed dźwiękami?

Synek ma 11 msc i rozwija się prawidłowo. Jednak nie lubi być przytulany i całowany , wręcz nas wtedy odpycha. Sam tez nigdy nie dał buzi , nie robi papa itp. Często boi się tez różnych dźwięków i to wcale nie głośnych... Gaworzy lecz tylko po swoijemu nie udało się mu jescze powiedzieć mama lub tata

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli coś Panią niepokoi warto udac się do lekarza pediatry aby po ocenie lekarskiej moc coś więcej powiedzieć