O czym świadczy rozwój 10-miesięcznego dziecka?

Witam. Niepokoi mnie rozwój synka mojego 10 miesiecznego synka. Synek nie naśladuje papa, nie daje buzi, nie wskazuje też palcem. Jak coś chce to wyciąga po to rękę. Reaguje na imie tylko jak nie jest czymś zajęty. Poza tym jest pogodnym dzieckiem. Lubi być brany na ręce. Będąc dłużej sam zaczyna płakać i domaga się uwagi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Dzieci rozwijają się bardzo indywidualnie, ma jeszcze czas żeby nauczyć się tych czynności, proszę go obserwować i cierpliwie uczyć. W razie niepokoju pokazać dziecko pediatrze.
Pozdrawiam