Co jest powodem swędzenia i wykwitów na skórze?

Witam od jakiegos czasu walcze z drapaniem mam zaczerwienienia na skorze uczucie chodzenia czegos pi mnie moje cialo swedzi mnie cale tworza sie biale grodki pod skora czerwone i swedzace oczy jak rowniez rany w uszach i nosie popuchniete strzelajace palce u rak i nog mam wykwinty na dloniach a zwlaszcza po wlozeniu do wody bardziej sie nasilaja bola stawy jak rowniez ma to zly wplyw na pozycie seksualne jest zanik erekcji a tak wczesniej nie bylo prosze o pomoc dziekuje

Prosze udać się na konsultację do lekarza poz lub dermatologa , po wykonaniu odpowiednich badań i przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z pacjentem lekarz dobierze odpowiednie leczenie