Co jest powodem trudności w oddychaniu wywołującej mdłości?

Witam serdecznie mam na imie Paweł mam 24 lata mam taki problem od 6 miesiecy ciezko mi sie oddycha mam czasami tez nudnosci na zoladku i wymiotowac tak jak bym zlapac do konca oddechu :/ i wpadam w panike i jeszcze bardziej mi sie ciezej odycha pare dni nie mam a czasami kilka dni mam bylem u Kardiologa i z sercem mam wszystko dobrze bylem tez na USG jamy brzusznej i mam tylko 11x7mm naczynka na watrobie ale lekarz powiedzial ze to nic groznego i wiec to mozna wykluczyc i nie wiem czy to m

Do końca nie opisał Pan swojego problemu. Skoro ma Pan dolegliwości związane z jakąś patologią w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego to radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem. Być może konieczne okaże się wykonanie gastroskopii.