Co jest powodem wodnistej wydzieliny?

Mam mały problem. Od 6 dni spóźnia mi się okres, który przez ostatni rok miałam bardzo regularnie. Dodatkowo przez te 6 dni leci ze mnie jakaś substancja bardzo wodnista. Robiłam 2 testy ciążowe i oba wyszły negatywne. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Co to może być?:o

Lek. Michał Lenard

Przyczyn zaburzeń cyklu miesiączkowego może być wiele, sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!