Co jest powodem wypadania włosów i tłustej cery twarzy?

Witam mam podwyzszone meskie hormony. Mialam robione usg wewntarz,jajnikow i rezonans magnetyczny jamy brzusznej. Wszystko wyszlo dobrze. Tylko ten dheas mam az 770 w czasie miesiaczki. Czego to moze byc jeszcze przyczyna ? Strasznie wypadły mi wlosy mam lyse przeswity, nie wiem czy mi zabiegi jakies pomoga na odrost tych wlosow?:( Skora twarzy wyglada jak smarowana smalcem. Ciągle sie świece

Dieta bez cukrów!! niski IG !! Krzywa cukrowa, Insulinowa
Jak waga i miesiączki ??
DO PEŁNEJ KONSULTACJI wymaga leczenia przez Lekarza,
Neurolog zaleznie od nasilenia dolegliwości i efektów leczenia zachowawczego : odciążenie i leki.
Ważne badanie, wywiad, stan Pacjenta, obciążenia; inne schorzenia i zażywane leki,

Pozdrawiam i zapraszam