Co jest powodem zatkania nosa i uszu od dzieciństwa u 23-latki?

Witam.Mam problem z zatkanym nosem i uszami. Z nosem mam problemy już od dzieciństwa (krzywa przegroda, alergie itd.) żadne krople nie pomagały, laryngolog nie zlecił dodatkowych badań i nic więcej nie przepisywał. Obecnie po koncercie mam problem jeszcze z uszami (zazwyczaj przechodziło po 1/2dniach) mam szumy, bóle i czuję jakby były zatkane, ze słuchem wszystko dobrze. Czy to może być ze sobą powiązane? Laryngolog stwierdził że nie widzi przyczyny w uszach, czy zatkany nos może być przyczyną?

tak. trzeba zzbadać trąbki słuchowe to może być przyczyna ale jest też dużo innych możliwości. trzeba to dogłębnie przeanalizować