Co jest powodem zawrotów głowy u osoby z gwizdami w uszach?

Dobry wieczór. Mam pytanie odnośnie zawrotów głowy. Pojawiły się około 4 miesiące temu,na początku były bardzo mocne, z czasem trochę się poprawiło, ale ogólnie cały czas. Zrobiłem podstawowe badanie krwi i wyszło dobrze,zrobiłem prześwietlenie głowy,kręgosłupa i odcinka szyjnego i wyniki były dobre z wyjątkiem małej przepukliny na odcinku lędźwiowym kręgosłupa,lekarz zalecił ćwiczenia! Mieszkam za granicą, po przyjeździe w grudniu na święta(około 4tyg.praktycznie zawroty ustały) czy to może być ze stresu? Lub mam nadciśnienie tętnicze(po tabletkach w normie, ale również w ub. roku pojawiły się gwizdy w uszach) ) lub kręgosłupa? Lekarz wykluczył! Może od żołądka? Dziękuję Pozdrawiam Janusz

Konieczne jest diagnozowanie, przyczyn tych objawów może być wiele, celowe byłoby wykonanie badania VENG, rtg stawów skroniowo-zuchwowych, badanie EEG, ocena otolaryngologa etc