Co jest przyczyną obgryzania paznokci?

witam chciałabym zadać dwa pytania: 1- jak prawidłowo można pozbyć się niezbędnych kilogramów. 2 -co jest przyczyną obgryzania paznokci

Najprostsza : dla kazdego są to inne przyczyny i inne sposoby...
Jesli Pani chce to zglębić lub smaodzielnie je rozpoznać - należy studiowac diety i je stosoawć konsekwentnie moze wizyta u dietetyczki oraz zminić nawyki dotyczące dbania o paznokcie..:
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza